no i co ty, Pulpa

Kiedyś, w szaleńczym zrywie , Pulpa zapisała się na siłownię. Co więcej, zakupiła sobie karnet od razu na 12 miesięcy, stawiając na działanie psychologiczne, że jak płaci to pójdzie i poćwiczy. Działanie psychologiczne trwało równo dwa miesiące, a potem zdechło. A karnet został, siedział sobie w portfelu i czasami Pulpa na niego trafiała. Chowała go czym prędzej na samo dno kieszonki i udawała, że tematu nie ma. Zapomniała w końcu o nim zupełnie. Jednocześnie zapomniała, że chodzi, czy nie chodzi a płacić trzeba. Uprzejmym głosem uświadomił jej to telefonicznie miły pan z siłowni, zapraszając na rozmowę motywacyjną i uregulowanie zaległości. Poszła więc, bo co jak co, ale długów to Pulpa mieć nie nie znosi.

Pan lat może 20-ścia, omiótł Pulpę wzrokiem, posadził na kanapie, powiedział ile ma zapłacić ( dużo!!!)
i zaczął motywować: no i co ty, kurwa, Pulpa, całe życie, kurwa chcesz być gruba? Naprawdę nie masz dość?

Siłownia jest w centrum miasta, nie żadna tam pipdówka, pan, na plakietce miał menadżer i trener mentalny. Pulpę najpierw trochę zgięło bo raczej tykalska jest i taka trochę ą, ę, jak ktoś z kurwami wyjeżdża to się w Pulpie od razu otwiera szufladka:to jest be, tak mówić nie ładnie, a menager to już zupełnie, jak on może tak, do klientki, o dwadzieścia lat starszej. Ale jak już odgięło to mu przyznała rację.W duchu oczywiście.

Bo wiecie, specjalnie więcej nic nie powiedział, ale to pytanie, niecenzuralne, ale jakże trafne, siedzi w głowie Pulpy od wczoraj i nie chce wyjść.

Pulpa się z dwudziestoletnim panem umówiła na poniedziałek, na czternastą, w stroju sportowym luźnym oraz obuwiu odpowiednim.

Zobaczymy czy wyjdzie z tego związek na dłużej….

Reklamy

2 uwagi do wpisu “no i co ty, Pulpa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s